اینجا محل تبلیغات شماست.

اطلاع رسانی

Joomla2 5 17

به گزارش پروژه جوملا، جوملا 2.5.17 منتشر شد. در این نسخه مشکل امنیتی خاصی حل پیدا و حل نشده است، اما 19 مشکل گزارش شده در این نسخه برطرف شده است. روند بروزرسانی به این نسخه بسیار آسان و قابل بروزرسانی از طریق بخش مدیریت سایت یا نصب بسته بروزرسانی است.

J32

به گزارش پروژه جوملا، جوملا 3.2.0 پایدار هم اکنون در دسترس قرار گرفته است.ارتقا از جوملا 3.x به 3.2 تنها با یک کلیک و به سادگی انجام می شود و مهاجرت محصوب نمی شود. این نسخه برای سایت های جدید توصیه می شود.

Joomla2 5 16

به گزارش پروژه جوملا، جوملا 2.5.16 بلافاصله پس از انتشار جوملا 2.5.15 منتشر شد. در این نسخه غیر از سه مشکل امنیتی که در نسخه قبل حل شده بود، مشکل امنیتی دیگری حل نشده است اما چندین مشکل گزارش شده دیگر در این نسخه جوملا برطرف شده است. روند بروزرسانی به این نسخه بسیار آسان و قابل بروزرسانی از طریق بخش مدیریت سایت یا نصب بسته بروزرسانی است.

Joomla2 5 15

به گزارش پروژه جوملا، جوملا 2.5.15 منتشر شد. در این نسخه سه مشکل امنیتی پیدا و رفع شده است که یکی از آنها بسیار مهم بوده است و توصیه می شود هر چه سریع تر به این نسخه بروزرسانی شود. همچنین چندین مشکل گزارش شده در این نسخه جوملا برطرف شده است. روند بروزرسانی به این نسخه بسیار آسان و قابل بروزرسانی از طریق بخش مدیریت سایت یا نصب بسته بروزرسانی است.

Joomla 3.2 Beta1

پروژه جوملا! جوملا 3.2 بتا 1 را به منظور استفاده توسعه دهنگان جوملا و نه استفاده در وب سایت ها منتشر می کند. انتشار نسخه نهایی جوملا 3.2 در 6 نوامبر 2013 (چهارشنبه 15 آبان 1392) برنامه ریزی شده است. جوملا 3 آخرین عرضه مدیریت محتوای جوملاست و بروزرسانی به جوملا 3.2 تنها با یک کلیک و به سادگی انجام می شود اما باید توجه داشته باشید که این نسخه دارای پشتیبانی کوتاه مدت است و جوملا 3.2 نسخه بتا 1 که هم اکنون منتشر می شود تنها برای آزمایش توسط توسعه دهنگان جوملا و رفع نقایص و مشکلات آن است!