اینجا محل تبلیغات شماست.

اطلاع رسانی

Joomla3پروژه جوملا با خوش حالی جوملا 3.0.2 را برای عموم منتشر کرد. این یک نسخه امنیتی است که کاربران جوملا 3.0 باید به این نسخه بروزرسانی کنند.

برای بروزرسانی به این نسخه، کاربران می بایست ابتدا به نسخه 3.0.1 بروزرسانی کنند. عمل بروزرسانی به این نسخه نیاز به نصب Joomla Hot Pach دارد. راهنمای بروزرسانی به این نسخه در این مطلب قرار گرفته است. پس از بروزرسانی به نسخه 3.0.1، می توان براحتی و توسط بسته بروزرسانی به 3.0.2 یا از طریق مدیریت جوملا این عمل را انجام داد.

Version 25پروژه جوملا با خوشحالی نسخه 2.5.8 جوملا را در دسترس عموم قرار می دهد. این یک نسخه امنیتی است و کاربران و مدیران سایت های جوملایی 2.5 باید هرچه سریع تر به این نسخه بروزرسانی کنند.

روند بروزرسانی به این نسخه بسیار ساده بوده و می توان در مدیریت جوملا با استفاده از کامپوننت "ارتقا جوملا" یا مدیریت افزونه ها >  بروزرسانی عمل ارتقا را بسیار ساده به صورت مستقیم یا با استفاده از FTP انجام داد. همچنین می توان با استفاده از بسته بروزرسانی که در ادامه منتشر می شود این عمل را براحتی انجام داد.

Joomla3بعد از انتشار جوملا 3.0 توسط پروژه جوملا ، نسخه 3.0.1 نیز منتشر شد. این نسخه یک نسخه امنیتی است و همچنین مشکلات با اولویت بالا نیز حل شده است و یک ویژگی جدید نیز افزوده شده است.

 نکته مهم برای سایت های جوملا 3.0.0: اگر قصد بروزرسانی از نسخه 3.0.0 به 3.0.1 دارید ، نیاز به نصب جوملا 3.0.0 Hot Patch قبل از عمل بروزرسانی به 3.0.1 دارید. joomla 3.0.0 Hot Patch در ادامه معرفی خواهد شد. این کار برای ارتقا مستقیم از جوملا 2.5 لزومی ندارد. لطفا توجه فرمایید که جوملا 3.0 دارای پشتیبانی کوتاه مدت است و برای استفاده در سایت ها پیشنهاد نمی شود. این نسخه فقط برای توسعه دهنگان موردنیاز است.

Joomla3پروژه جوملا! با خوشحالی جوملا 3.0.0 را منتشر می کند. این نسخه جدید و بزرگ سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد و نسخه sts (پشتیبانی کوتاه مدت) می باشد. بنابراین تمامی کاربران جوملا نیاز دارند که این نسخه را به نسخه بعد که جوملا 3.5 هست بروزرسانی کنند.  جوملا 3.5 دارای پشتیبانی طولانی مدت (lts) هست. انتظار می رود روند این بروزرسانی ساده و سازگار با نسخه های قبل باشد.

هم اکنون شما می توانید در وب سایت یا انجمن یا آپلودسنتر جومیران به انتخاب خود تبلیغات کنید.