اینجا محل تبلیغات شماست.

اطلاع رسانی

Joomla 3.0به گزارش پروژه جوملا! ، جوملا 3.0 بتا 1 طبق زمان بندی انجام شده منتشر شد. پروژه جوملا با خوش حالی جوملا 3.0 بتا 1 را برای دانلود و برسی عمومی در دسترس قرار می دهد. اعضای جوملا که خواستار تاریخ دقیق انتشار جوملا 3.0 بودند ، برنامه ریزی شده است که در تاریخ 27 سپتامبر 2012 (6 مهرماه 91) برای عموم منتشر شود.

جوملا 3 نسخه جدید و بزرگ تر نسخه های قبلی جوملا می باشد. البته جوملا 3.0 دارای پشتیانی کوتاه مدت می باشد (sts). نسخه طولانی مدت جوملا 3.5 خواهد بود.

Version 25به گزارش پروژه جوملا! جوملا 2.5.7 منتشر شد. پروژه جوملا با خوش حالی نسخه 2.5.7 جوملا را منتشر می کند. در این نسخه مشکلاتی حل شده و امکانات جدیدی هم افزونه شده است.

 روند بروزرسانی به این نسخه بسیار ساده می باشد. برای بروزرسانی کافی است پکیج بروزرسانی را روی جوملای خود نصب کنید یا از طریق مدیریت جوملا نسبت به بروزرسانی اقدام کنید.

Joomiran Logoهمانطور که از قبل به کاربران گرامی قول داده بودیم ، قرار بود که تغییرات زیادی در وب سایت های جومیران انجام شود که به بهبود کیفیت سایت ها و خدمات رسانی بیشتر بینجامد. این تغییرات را با قالب جدیدی که هم اکنون روی وب سایت جومیران نصب است شروع می کنیم.

 این قالب که از تکنولوژی های پیشرفته ، HTML5 ، CSS3 و ریسپانسیو بهره می برد ، همکنون با موفقیت روی وب سایت جومیران نصب شده است. برای طراحی این قالب از گانتری نسخه 4 استفاده شده است که بزودی نسخه فارسی آن در وب سایت جومیران منتشر خواهد شد. در طراحی این قالب سعی شده است بهترین ویژگی ها و استاندارد ها انجام شود. ولی مطئننا نقص هایی دارد که درخواست می کنیم آن ها را با ما در میان بگذارید.

Joomla 3.0 پروژه جوملا با خوشحالی جوملا آلفا 2 را برای دانلود منتشر کرد.

این نسخه برای چیست؟

هدف اصلی از انتشار این نسخه ، برای تست سازگاری قالب ها و افزونه ها نسخه های قبل بر روی جوملا 3 و Bootstrap آن می باشد. همچنین در این نسخه تغییرات زیادی در پلت فرم انجام شده است. برخی از این تغییرات ، باعث شده است که نیاز شود در افزونه ها نیز کمی تغییر داده شود.

وب سایت جومیران در 14 مرداد 1391 مصادف با 15 رمضان و ولادت با سعادت امام دوم شیعیان جهان حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، فعالیت خود را آغاز کرد. شایان به ذکر است که تیم جومیران براساس اهداف و سیاست های خود ، قصد دارد تا جایی که ممکن است ، امکانات open source (متن باز) را افزایش دهد. به این منظور سعی می شود که آموزش ها ، افزونه ها و امکانات به صورت رایگان منتشر شود.
همچنین از اهداف اصلی تیم جومیران ، فارسی و بومی سازی امکانات جوملاست. این نهایتا به یکی از مهترین اهداف ما یعنی راه اندازی "وب سایت افزونه های جومیران" می انجامد. به این منظور ابتدا باید همه ی افزونه های فارسی و غیر فارسی ابتدا در انجمن معرفی شود سپس براساس اولویت افزونه ها ترجمه خواهند شد و در وب سایت افزونه های جومیران به طور رایگان منتشر خواهد شد.

از همه ی دوستانی که ما را در این اهداف همایت می کنند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.