اینجا محل تبلیغات شماست.

اطلاع رسانی

انجمن های تخصصی جوملا فارسی - جومیران ، در تاریخ 31 تیر ماه و به مناسبت اول ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز کرد. در انجمن سعی می شود بیشتر پاسخگوی سوالات ، مشکلات ، در خواست ها و مباحث شما باشیم.

همچنین در انجمن می توانید افزونه هاو آموزش های فارسی و غیر فارسی خود را منتشر کنید تا دیگران نیز از این ها استفاده کنند! همچین افزونه های ترجمه نشده ای که معرفی می شوند ، به ترتیب اولویت ترجمه می شوند و در وب سایت افزونه های جومیران منتشر می شود.

دوستان گرامی در انجمن می توانند فعالیت کنند و راهنما و پاسخگوی دیگران باشند! همچنین بعد از مشاهده ی فعالیت مفید شما ، می توانید یکی از همکاران یا مدیران انجمن شوید! اطلاعیه شماره 2

همانطور که مستحضر هستید ، از اهداف اصلی تیم جومیران فارسی سازی و توسعه ی جوملاست. بنابراین قصد داریم همه ی افزونه های سودمند و کاربردی جوملا ، همچنین آموزش هایی که به زبان های دیگر هستند را ترجمه کنیم.

دوستان گرامی می توانند با عضویت در تیم ترجمه جومیران به این هدف کمک کنند. همچنین قرار است وقتی که جوملا 3 منتشر شد ، تیم جومیران اولین تیمی باشد گه این نسخه جوملا را ترجمه می کند. دوستان گرامی می توانند در ترجمه به ما کمک کنند که هنگام انتشار نام کسانی که در ترجمه شریک بوده اند ذکر خواهد شد.

همچنین دوستان عریز می توانند با معرفی افزونه های ترجمه شده یا افزونه های غیر فارسی در بخش "افزونه ها و آموزش افزونه های جوملا - فارسی و غیرفارسی" انجمن جومیران به طور غیر مستقیم کمک کنند. چون افزونه هایی که قرار است ترجمه شوند باید اول در انجمن معرفی شده باشند.

 

مدیریت تیم جومیران