اینجا محل تبلیغات شماست.

اخبار و اطلاعیه های سایت

هم اکنون شما می توانید در وب سایت یا انجمن یا آپلودسنتر جومیران به انتخاب خود تبلیغات کنید.

Joomiran Logoهمانطور که از قبل به کاربران گرامی قول داده بودیم ، قرار بود که تغییرات زیادی در وب سایت های جومیران انجام شود که به بهبود کیفیت سایت ها و خدمات رسانی بیشتر بینجامد. این تغییرات را با قالب جدیدی که هم اکنون روی وب سایت جومیران نصب است شروع می کنیم.

 این قالب که از تکنولوژی های پیشرفته ، HTML5 ، CSS3 و ریسپانسیو بهره می برد ، همکنون با موفقیت روی وب سایت جومیران نصب شده است. برای طراحی این قالب از گانتری نسخه 4 استفاده شده است که بزودی نسخه فارسی آن در وب سایت جومیران منتشر خواهد شد. در طراحی این قالب سعی شده است بهترین ویژگی ها و استاندارد ها انجام شود. ولی مطئننا نقص هایی دارد که درخواست می کنیم آن ها را با ما در میان بگذارید.

وب سایت جومیران در 14 مرداد 1391 مصادف با 15 رمضان و ولادت با سعادت امام دوم شیعیان جهان حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، فعالیت خود را آغاز کرد. شایان به ذکر است که تیم جومیران براساس اهداف و سیاست های خود ، قصد دارد تا جایی که ممکن است ، امکانات open source (متن باز) را افزایش دهد. به این منظور سعی می شود که آموزش ها ، افزونه ها و امکانات به صورت رایگان منتشر شود.
همچنین از اهداف اصلی تیم جومیران ، فارسی و بومی سازی امکانات جوملاست. این نهایتا به یکی از مهترین اهداف ما یعنی راه اندازی "وب سایت افزونه های جومیران" می انجامد. به این منظور ابتدا باید همه ی افزونه های فارسی و غیر فارسی ابتدا در انجمن معرفی شود سپس براساس اولویت افزونه ها ترجمه خواهند شد و در وب سایت افزونه های جومیران به طور رایگان منتشر خواهد شد.

از همه ی دوستانی که ما را در این اهداف همایت می کنند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.

انجمن های تخصصی جوملا فارسی - جومیران ، در تاریخ 31 تیر ماه و به مناسبت اول ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز کرد. در انجمن سعی می شود بیشتر پاسخگوی سوالات ، مشکلات ، در خواست ها و مباحث شما باشیم.

همچنین در انجمن می توانید افزونه هاو آموزش های فارسی و غیر فارسی خود را منتشر کنید تا دیگران نیز از این ها استفاده کنند! همچین افزونه های ترجمه نشده ای که معرفی می شوند ، به ترتیب اولویت ترجمه می شوند و در وب سایت افزونه های جومیران منتشر می شود.

دوستان گرامی در انجمن می توانند فعالیت کنند و راهنما و پاسخگوی دیگران باشند! همچنین بعد از مشاهده ی فعالیت مفید شما ، می توانید یکی از همکاران یا مدیران انجمن شوید! اطلاعیه شماره 2

همانطور که مستحضر هستید ، از اهداف اصلی تیم جومیران فارسی سازی و توسعه ی جوملاست. بنابراین قصد داریم همه ی افزونه های سودمند و کاربردی جوملا ، همچنین آموزش هایی که به زبان های دیگر هستند را ترجمه کنیم.

دوستان گرامی می توانند با عضویت در تیم ترجمه جومیران به این هدف کمک کنند. همچنین قرار است وقتی که جوملا 3 منتشر شد ، تیم جومیران اولین تیمی باشد گه این نسخه جوملا را ترجمه می کند. دوستان گرامی می توانند در ترجمه به ما کمک کنند که هنگام انتشار نام کسانی که در ترجمه شریک بوده اند ذکر خواهد شد.

همچنین دوستان عریز می توانند با معرفی افزونه های ترجمه شده یا افزونه های غیر فارسی در بخش "افزونه ها و آموزش افزونه های جوملا - فارسی و غیرفارسی" انجمن جومیران به طور غیر مستقیم کمک کنند. چون افزونه هایی که قرار است ترجمه شوند باید اول در انجمن معرفی شده باشند.

 

مدیریت تیم جومیران